نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

استفاده از الگوهای بین‌المللی در برگزاری نمایشگاه خودرو اصفهان

استفاده از الگوهای بین‌المللی در برگزاری نمایشگاه خودرو اصفهان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با تاکید بر اینکه الگوهای بین‌المللی در برگزاری نمایشگاه خودرو اصفهان رعایت شده است، گفت: چهاردهمین نمایشگاه صنعت خودروی اصفهان در حالی برگزار می‌شود که بسیاری از برندهای مطرح در آن حضور یافته‌اند و آخرین دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، مهندس علی یارمحمدیان در نشست خبری چهاردهمین نمایشگاه خودرو اصفهان که از سوم تا ششم بهمن ماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های استان اصفهان برپا خواهد بود، گفت: نمایشگاه صنعت خودرو اصفهان یکی از بهترین، پرمخاطب‌ترین و پر بازدیدترین نمایشگاه‌های استان اصفهان به شمار می‌رود.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه ۹ هزار متر مربع وسعت دارد و ۱۰ مشارکت‌کننده از سراسر کشور در آن حضور پیدا کرده اند، بیان کرد: شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تلاش کرده با افزایش کیفیت مشارکت‌کنندگان، اعتماد عمومی مردم را به شرکت‌های خودروساز جلب کند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با بیان اینکه امروز می‌توان اتحاد رقبای صنعت خودروسازی را در نمایشگاه مشاهده کرد، عنوان کرد: ۱۰ خودروساز برتر کشور در این نمایشگاه حضور دارند و چهار شرکت نیز برای نخستین بار در کشور از جدیدترین محصولات خود در نمایشگاه اصفهان رونمایی می‌کنند.
وی یادآور شد: ضریب بازدید مراجعه‌کنندگان نمایشگاه خودرو اصفهان بسیار بالاست و تعداد بازدیدکنندگان در سال گذشته بالغ‌بر ۳۰ هزار نفر بوده است.
وی با بیان این‌که شرکت نمایشگاه‌ها سعی کرده نقش و رسالت خود برای رونق اقتصادی در اصفهان و کشور را به خوبی انجام دهد، ادامه داد: برگزاری رویدادهای اقتصادی و نمایشگاه‌های بین‌المللی در افزایش رضایت مخاطبان، اثرگذار است؛ این نمایشگاه نیز با کیفیت و استاندارد بسیار بالا برگزار شده به صورتی که یکی از بی‌رقیب‌ترین نمایشگاه‌های کشور به شمار می‌رود.
یارمحمدیان همچنین نمایشگاه بعدی را نیز یکی از پربازدیدترین و منحصربه‌فردترین نمایشگاه‌های اصفهان عنوان کرد و گفت: هفته آینده، نمایشگاه خودروهای کلاسیک با همکاری هیئت اتومبیل‌رانی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برپا خواهد شد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان این‌که در پروژه جدید نمایشگاه بین‌المللی اصفهان یک سالن نمایشگاهی به متراژ ۱۵ هزار مترمربع، وجود دارد، تأکید کرد: در نمایشگاه جدید یک فضای باز نمایشگاهی به مساحت ۱۷ هزار مترمربع و یک بخش اداری ۹ هزار مترمربعی پیش بینی شده و تا امروز حدود ۳۵ درصد پروژه پیشرفت فیزیکی داشته است.
یارمحمدیان ادامه داد: متراژ نمایشگاهی ما در پروژه جدید افزایش می‌یابد و این نمایشگاه استانداردهای بین‌المللی را خواهد داشت و امیدواریم افتتاح نمایشگاه روشن‌دشت به رشد اقتصادی اصفهان کمک کند. فاز یک نمایشگاه نیاز به ۱۵۰ میلیارد تومان بودجه دارد و تا امروز نزدیک به ۳۸ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر