نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

توسعه فعالیت‌های تجاری اصفهان و قطر در قالب نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی

توسعه فعالیت‌های تجاری اصفهان و قطر در قالب نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی

با برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی قطر (Index Qatar ۲۰۱۸) توسط شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، روابط تجاری میان دو کشور افزایش می‌یابد.

به گزارش اداره رسانه و فضای مجازی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که با عنوان کامل «نمایشگاه بین‌المللی طراحی، تزئینات و دکوراسیون داخلی» طی روزهای ۲۲ تا ۲۴ آبان‌ماه امسال در دوحه قطر برگزار خواهد شد، میزبان فعالان بین‌المللی این صنعت از سراسر دنیا خواهد بود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان نیز که در ششمین نشست مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و قطر حضور یافته بود، توسعه همکاری‌های دو کشور را مفید دانست و بر نقش‌آفرینی شرکت‌های مختلف در این زمینه تاکید کرد.

محمد شریعتمداری گفت: روابط اقتصادی میان ایران و قطر در مسیر درستی قرار گرفته و تلاش‌ها باید برای ادامه این روند صحیح به کار گرفته شود.

وی در این نشست مشترک که بعد از یک وقفه ۱۳ ساله برگزار شد، بیان کرد: همکارهای اقتصادی و توسعه مناسبات بانکی کلید افزایش روابط تهران و دوحه است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: حجم مبادلات اقتصادی دو کشور در سال‌های گذشته به صورت سنتی حدود ۸۰ میلیون دلار بوده که این عدد در پایان سال ۹۶ به میزان قابل توجهی افزایش یافته و از مرز ۲۵۰ میلیون دلار گذشته است.

بر اساس این گزارش، قطر برای میزبانی از جام جهانی ۲۰۲۲ به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی جهان که قرار است برای نخستین بار در یک کشور عربی برگزار شود، هفته‌ای ۵۰۰ میلیون دلار هزینه می‌کند. ثروتمندترین کشور جهان از نظر میزان درآمد سرانه، اکنون تمام توانش را به کار گرفته و متعهد شده تا ۲۰۰ میلیارد دلار برای توسعه حداقل هشت استادیوم جدید هزینه کند، یک سیستم مترو و قطار ۳۵ میلیارد دلاری ایجاد کند و یک شهر جدید با ظرفیت ۲۰۰ هزار نفر احداث نماید. قطر همچنین قصد دارد وسعت فرودگاه اصلی خود را برای پذیرش ۵۳ میلیون مسافر در سال به دو برابر افزایش دهد.

از همین رو شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با توجه به پتانسیل شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه ساخت و ساز، تولید و صادرات مصالح ساختمانی و خدمات فنی مهندسی با رویکرد دکوراسیون داخلی، طراحی و تزئین اقدام به برگزاری پاویون ملی ایران در نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی قطر (Index Qatar ۲۰۱۸) کرده و متقاضیان حضور در این نمایشگاه می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین رزرو غرفه با شماره تلفن های ۰۳۱۳۲۶۰۱۶۰۸۳ و ۰۹۱۲۹۴۷۹۲۵۱ و ۰۹۱۲۹۴۷۹۵۶۱ تماس بگیرند.

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر