نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

برنامه‌ریزی منسجم برای برگزاری یازدهمین نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست

برنامه‌ریزی منسجم برای برگزاری یازدهمین نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست

یازدهمین نمایشگاه تخصصی لاستیک، پلاستیک، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته که با عنوان نمایشگاهی «اصفهان پلاست» شناخته می‌شود، طی روزهای ۲۴ تا ۲۷ بهمن‌ماه سالجاری برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که از جمله نمایشگاه‌های شناخته شده حوزه لاستیک، پلاستیک، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته در سطح کشور به شمار می‌رود، تاکنون دوره‌های موفقیت‌آمیزی را پشت سر گذاشته و برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری هر چه منسجم‌تر آن در سال جاری با حضور شرکت‌های معتبر داخلی انجام شده است.

نمایشگاه «اصفهان پلاست» به عنوان نخستین نمایشگاه تخصصی لاستیک و پلاستیک کشور، از سال ۱۳۸۱ در شهر صنعتی اصفهان به صورت دو سالانه هدف‌گذاری شد.

برگزاری نمایشگاه های تخصصی از این دست، آوردگاهی از دانش، تجربه و توانمندی بشمار می آید که توسعه و ایجاد همکاری های مشترک از دستاوردهای با ارزش آن خواهد بود و علاوه بر آن، تبادل دانش و تجربه برای اقشار مختلف مرتبط با این صنعت، اعم از تصمیم‌سازان، تصمیم‌گیران، تولیدکنندگان، دانشگاهیان و دیگر آحاد متخصص جامعه از اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه بشمار می‌رود.

طی بیش از یک دهه برگزاری، این نمایشگاه به عنوان یک نمایشگاه منطقه‌ای و ملی جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده و اعتماد فعالان این صنعت برای مشارکت در اصفهان پلاست جلب شده و خوشبختانه نمایشگاه به جایگاهی رسیده که در چند دوره اخیر به دلیل محدودیت فضای نمایشگاه اصفهان با کمبود فضا مواجه می‌شویم و متاسفانه نمی‌توانیم تعدادی از متقاضیان را پذیرش کنیم.

با عنایت به سیاستهای کلی کشور در سالجاری در راستای حمایت از کالای ایرانی رویکرد مشارکت کنندگان در این نمایشگاه و همچنین ستاد برگزاری نمایشگاه بیشتر ارایه تولیدات و توانمندی های داخلی است هرچند که ستاد برگزاری نمایشگاه بر اساس وظیفه ذاتی خود در خصوص اطلاع رسانی گسترده بین المللی نیز اقدامات لازم را صورت داده است.

متقاضیان حضور در این نمایشگاه می توانند ضمن کسب اطلاعات بیشتر از طریق درگاه www.isfahanplast.ir با ستاد برگزاری نمایشگاه از طریق شماره تلفن های (۱۰خط)۲۲۲۴۰۰۱۱-۰۲۱ اقدام فرمایند.

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر