نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

اصفهان میزبان بیست و دومین نمایشگاه لوازم خانگی می‌شود

اصفهان میزبان بیست و دومین نمایشگاه لوازم خانگی می‌شود

محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان از نخستین روز اسفندماه میزبان بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی می‌شود.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که تا پنجم اسفندماه برپا خواهد بود، میزبان شرکت‌هایی از استان‌های اصفهان، تهران، مشهد و تبریز است تا انواع لوازم خانگی برقی بزرگ و کوچک، خدمات پشتیبانی فروش و خدمات پس از فروش، انواع ظروف چینی و بلور و لوازم صوتی و تصویری را به نمایش عمومی بگذارند.
در نمایشگاه امسال 82 شرکت اقدام به نمایش و عرضه محصولات و خدمات خود خواهند کرد تا مردم و علاقمندان به حوزه لوازم خانگی در روزهای پایانی سال فرصت بهتری برای آشنایی و انتخاب لوازم خانگی مورد نیاز خود در نوروز 98 داشته باشند.
در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی اصفهان سعی شده که تمامی فعالان و برندهای مطرح این حوزه حضور فعالی در نمایشگاه داشته باشند. بر این اساس، برندهای مطرحی همچون دوو، اسنوا، برفاب، چینی توس، چینی زرین، پلار، کاخلر، لوپز، زیرووات، پاکتین، مادیران، بوش، تکنو، بلسون، شاپ سرویس، فریدولین و سپاهان جارو در نمایشگاه امسال حضور یافته‌اند.
این نمایشگاه در 8500 مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار می‌شود و علاقمندان به بازدید از آن می‌توانند از ساعت 15 تا 23 روزهای یکم تا پنجم اسفندماه به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر