نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

برپایی پاویون ملی ایران در نمایشگاه سنگ چین توسط نمایشگاه اصفهان

برپایی پاویون ملی ایران در نمایشگاه سنگ چین توسط نمایشگاه اصفهان

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برای سومین سال متوالی، پاویون ملی ایران در نمایشگاه سنگ شویتو چین را برپا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که از 17 تا 20 آبان‌ماه امسال در استان نانان، مرکز سنگ در کشور چین برگزار خواهد شد، میزبان 15 کشور دنیا در قالب 600 غرفه خواهد بود.

نمایشگاه سنگ شویتو چین یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های سنگ در سراسر جهان به شمار می‌رود که پیش‌بینی می‌شود بیش از 40 هزار بازدیدکننده را جذب خود کند.

این نمایشگاه در حالی برگزار می‌شود که امروزه، تجارت بین‌الملل به عنوان یکی از مهمترین عوامل توسعه و رشد اقتصادی کشورها از طریق افزایش فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری محسوب می‌شود و پیوستن به زنجیره ارزش جهانی و توسعه صادرات در کشورهای در حال توسعه، زمینه بهبود رقابت‌پذیری را در این کشورها فراهم می‌کند.

در ایران نیز اهمیت توسعه صادرات غیرنفتی لزوم دسترسی به بازارهای خارجی را بیش از پیش آشکار می‌سازد. لذا با در نظر گرفتن پتانسیل‌های صادراتی کشورمان در حوزه انواع سنگ‌های ساختمانی و همچنین شناسایی شرکای تجاری ایران در سال‌های اخیر، حضور در بازار کشور چین به عنوان دومین اقتصاد بزرگ دنیا که 10 درصد ارزش واردات جهانی را به خود اختصاص داده، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

علاقمندان به حضور در این نمایشگاه می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه با شماره تلفن‌های 09131140584 و 03132612559 تماس بگیرند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر