نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

برگزاری پاویون ملی ایران در مرکز تجارت سنگ چین توسط اصفهان

برگزاری پاویون ملی ایران در مرکز تجارت سنگ چین توسط اصفهان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برگزاری موفقیت‌آمیز پاویون ملی ایران در مرکز تجارت و فرآوری سنگ چین برای سومین سال متوالی توسط اصفهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان با اعلام این خبر گفت: بیستمین نمایشگاه بین­المللی تخصصی سنگ شویتو در حالی از تاریخ 17 تا 20 آبان‌ماه سال جاری در کشور چین، جنوب استان فوجیان و در شهر شویتو برگزار شد که هر ساله بیش از 1500 مترمربع از فضای نمایشگاهی در اختیار فعالان صنعت سنگ کشورمان قرار دارد.

وی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های مشخص شده، شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان به عنوان منتخب سازمان توسعه تجارت ایران و نماینده رسمی و انحصاری مرکز نمایشگاهی شویتو، سومین حضور خود را در جنوب شرق کشور چین و در صنعت سنگ تجربه کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با تاکید بر اینکه این رویداد بزرگترین مرکز تجارت سنگ در دنیا به شمار می‌رود، ادامه داد: این نمایشگاه سنگ به دلیل برپایی در شهر شویتو که با داشتن بیش از 1200 مرکز تجارت سنگ و 10 هزار کارخانه فرآوری و تجارت کوپ به بزرگترین قطب صنعت سنگ دنیا تبدیل و بر اساس آمار سازمان گمرک چین، با 60 درصد صادرات سنگ چین و 15 درصد صادرات جهانی به عنوان بزرگترین مرکز تجارت سنگ دنیا مطرح شده، قطعا می‌تواند محلی برای معرفی قابلیت‌های چشمگیر تولیدکنندگان کشورمان در انواع کوپ سنگ ساختمانی و ورود به بازارهای صادراتی جدید باشد.

یارمحمدیان تاکید کرد: کشور چین در جایگاه بزرگترین واردکننده و صادرکننده انواع سنگ‌های ساختمانی دنیا، سالانه بیش از 50 میلیون دلار انواع سنگ ساختمانی از ایران وارد می‌کند که مشارکت هدفمند و آگاهانه در این نمایشگاه سهم ایران را در مبادلات تجاری آینده با کشور چین ارتقا خواهد بخشید.


نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر