نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

اصفهان، برپا کننده پاویون ایران در نمایشگاه دکوراسیون داخلی عمان

اصفهان، برپا کننده پاویون ایران در نمایشگاه دکوراسیون داخلی عمان

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان پاویون ملی جمهوری اسلامی ایران را در هفتمین و بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی عمان ( IDF OMAN 2020 ) برپا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه طی روزهای 22 تا 24 بهمن‌ماه 1398 در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی کشور عمان واقع در مسقط پایتخت این کشور برگزار خواهد شد و نمایشگاه اصفهان به عنوان نماینده رسمی این مرکز نمایشگاهی، شرایط لازم برای حضور شرکت‌های ایرانی در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی عمان را فراهم می‌کند.

این نمایشگاه تجهیزات و تزئینات دکوراسیون داخلی، فرش و منسوجات هنری و دکوراتیو، رنگ و پوشش‌های دکوراتیو، تجهیزات حمام و آشپزخانه، شیرآلات و چینی بهداشتی، سنگ، کاشی و سرامیک، چراغ‌ و لوستر را در معرض بازدید متخصصان این عرصه از کشورهای مختلف قرار می‌دهد.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی عمان ( IDF OMAN 2020 ) برای تولیدکنندگان ایرانی یک نمایشگاه مهم تلقی می‌شود چرا که این کشور به دلیل وابستگی شدید به واردات و همچنین برخورداری از ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد، بازار بسیار خوبی برای محصولات و خدمات ایرانی به شمار می‌رود.

فاصله جغرافیایی کم میان دو کشور ایران و عمان، امکان ارسال بار به صورت دریایی و هوایی، اشتراکات فرهنگی و مذهبی، روابط تجاری دیرینه عمان با کشورهای آفریقایی، ثبات سیاسی و اقتصادی حاکم بر کشور و موافقتنامه تجارت آزاد عمان با 16 کشور عربی ـ آفریقایی، آمریکا، سنگاپور و چهار کشور اروپایی سوییس، لیختن‌اشتاین، نروژ و سوئد این فرصت را برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشورمان فراهم می‌آورد تا علاوه بر پوشش بازار مصرف داخلی عمان، محصولات و خدمات خود را از طریق عمان با تعرفه گمرکی صفر به کشورهای مذکور صادر و بهتر و راحت‌تر با کشورهای آفریقایی ارتباطات تجاری برقرار کنند.

علاقمندان به حضور در این نمایشگاه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه با شماره تلفن‌های 32612559-32611614-031 و 09129472567 و  09131006007 بخش خارجی و بین‌الملل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تماس بگیرند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر