نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

مدیرعامل نمایشگاه اصفهان، رئیس انجمن صنعت نمایشگاهی ایران شد

مدیرعامل نمایشگاه اصفهان، رئیس انجمن صنعت نمایشگاهی ایران شد

علی یارمحمدیان، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان به عنوان رئیس انجمن شرکت‌های نمایشگاهی ایران  انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، مجمع عمومی انجمن شرکت‌های نمایشگاهی کشور با حضور مدیران عامل شرکت‌های نمایشگاهی استان‌های سراسر کشور در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد که علی یارمحمدیان، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با 15 رای به عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب شد.

پس از آن، اعضای هیئت مدیره در نخستین جلسه خود، هیئت رئیسه انجمن را انتخاب کردند که علی یارمحمدیان، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با آرای هیات مدیره به عنوان رئیس انجمن نمایشگاهی ایران انتخاب و معرفی شد.

علی یارمحمدیان پس از انتخاب به عنوان رئیس جدید انجمن نمایشگاهی ایران ابراز امیدواری کرد هیئت مدیره جدید این انجمن بتواند زمینه‌های تحرک لازم برای رونق صنعت نمایشگاهی در کشور را فراهم آورد.

وی با بیان اینکه صنعت نمایشگاهی تاثیرگذاری مستقیمی در اشتغالزایی و رونق اقتصادی دارد، گفت: صنعت نمایشگاهی نه تنها خود یک فرصت بی‌نظیر برای اشتغالزایی محسوب می‌شود، بلکه به صورت مستقیم می‌تواند برای واحدها و بخش‌های صنعتی، معدنی، کشاورزی و خدماتی رونق ایجاد کند.

رئیس جدید انجمن نمایشگاهی ایران با تاکید بر اینکه باید جایگاه واقعی صنعت نمایشگاهی در کشورمان تثبیت شود افزود: لازم است دولتمردان و به ویژه وزارت صنعت، معدن و تجارت توجه بیشتری به صنعت نمایشگاهی کشور و شرکت‌های نمایشگاهی استانی داشته باشند؛ بر همین اساس در انجمن نمایشگاهی ایران تلاش می‌کنیم توجه بخش دولتی را به فعالیت‌های مرتبط با صنعت نمایشگاه جلب کنیم تا این صنعت بیش از پیش پیشرفت کند.

وی ساماندهی به تقویم‌ها و رویدادهای نمایشگاهی را یکی دیگر از اهداف و برنامه‌های انجمن نمایشگاهی ایران عنوان کرد و ادامه داد: لازم است تقویم‌های نمایشگاهی بلندمدت برای شرکت‌های نمایشگاهی استانی تدوین شود و با برنامه‌ریزی‌های بلندمدت، زمینه مشارکت هر چه بیشتر شرکت‌های داخلی و خارجی در رویدادهای نمایشگاهی استان‌های مختلف کشور را فراهم خواهیم آورد.

 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر