نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

برگزاری 52 عنوان نمایشگاهی در اصفهان طی سال 98

برگزاری 52 عنوان نمایشگاهی در اصفهان طی سال 98

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برگزاری موفقیت‌آمیز 52 عنوان نمایشگاهی طی سال 98 در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان با اشاره به اینکه برای سالی که گذشت، برگزاری 55 عنوان نمایشگاهی در اصفهان پیش‌بینی شده بود، گفت: متاسفانه به دلیل مشکلات ایجاد شده و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، سه عنوان نمایشگاهی پایان سال اصفهان حذف شد و در نهایت پرونده نمایشگاه‌های این کلانشهر با 52 عنوان نمایشگاهی به مرحله تکمیل و پایان رسید.

وی با بیان اینکه همزمان با برپایی رویدادهای نمایشگاهی در اصفهان، ساخت و تکمیل پروژه نمایشگاه بین‌المللی این کلانشهر نیز در دستور کار قرار داشته است، افزود: پروژه نمایشگاه بین‌المللی اصفهان که محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های استان اصفهان نیز محسوب می‌شود، در مرحله ساخت قرار دارد و پیشرفت آن به بیش از 90 درصد رسیده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با تاکید بر توجه ویژه به توسعه صنعت نمایشگاهی در این استان، اظهار داشت: دلیل رشد و توسعه صنعت نمایشگاهی در استان اصفهان، درنظرگیری برنامه‌های رشد و توسعه بوده است؛ بر این اساس، برنامه‌های چشم‌انداز کوتاه مدت و بلندمدتی در شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان به عنوان متولی صنعت نمایشگاهی این استان تهیه شده که بر دو اصل اساسی «تبدیل شدن به کیفی‌ترین سایت نمایشگاهی کشور» و «افزایش رضایتمندی ذی‌نفعان شرکت» متمرکز شده است.

به گفته وی، در این چشم‌انداز، «ذی‌نفعان» تمامی افرادی را شامل می‌شود که به نحوی با موضوع نمایشگاه در ارتباط هستند و این ذی‌نفعان می توانند فعالان کسب و کار، شرکت های تولید کننده، فعالان اقتصادی، سهامداران و یا مردم عادی باشند.

 
 


نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر