نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

برپایی پاویون ایران در نمایشگاه دکوراسیون داخلی عمان توسط نمایشگاه اصفهان

برپایی پاویون ایران در نمایشگاه دکوراسیون داخلی عمان توسط نمایشگاه اصفهان

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برای دومین سال متوالی پاویون ملی جمهوری اسلامی ایران در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی و مبلمان شهری عمان را برپا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این رویداد بین‌المللی به عنوان یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های حوزه ساختمان و دکوراسیون داخلی همزمان با نمایشگاه سنگ، کاشی و سرامیک، چینی‌آلات بهداشتی و روشنایی در تاریخ 25 لغایت 27 اسفندماه سال جاری در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های شهر مسقط برگزار خواهد شد.

 این نمایشگاه با مشارکت بیش از 213 شرکت از کشورهای آلمان، ایتالیا، چین، آمریکا و امارات و همچنین بیش از 12 هزار بازدید کننده متخصص در دوره گذشته، مورد توجه مهندسان، طراحان، تامین‌کنندگان و توزیع‌کنندگان فعال در حوزه ساختمان به ویژه بخش طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و مبلمان شهری بوده است.

بر همین اساس شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برای دومین سال متوالی به عنوان نماینده انحصاری شرکت نمایشگاهی AL Nimr اقدام به برگزاری پاویون ملی ایران در این نمایشگاه خواهد کرد.

بدون‌شک با در نظر گرفت تعاملات سیاسی و اقتصادی و همچنین قرابت‌های دینی، مذهبی و اجتماعی موجود بین دو کشور، مشارکت در این نمایشگاه می‌تواند فرصت خوبی برای ورود به بازار کشور هدف و آشنایی بیشتر با تمایلات و سلایق طرف‌های تجاری در سطح منطقه و جهان باشد.

این نمایشگاه امکان یادگیری از محتوای نوآورانه، همکاری با فعالان حرفه‌ای و معتبر این صنعت و گفتمان درباره بازار در حال پیشرفت طراحی و دکوراسیون داخلی را در اختیار شرکت‌های مختلف حاضر قرار خواهد داد.

علاقمندان به دریافت اطلاعات بیشتر از این نمایشگاه و رزرو غرفه، می‌توانند با تلفن 09131006007 تماس بگیرند.

 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر