کد خبر : 24980

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 25 اسفند 1400
پرتال رسمی شرکت نمایشگاه بین المللی استان اصفهان | ISFAHAN FAIR
• آغاز ثبت‌نام موسسات و فعالان متقاضی حضور در نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان
هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان طی روزهای 5 تا 10 اردیبهشت 1401 برپا می‌شود و تمامی مجموعه‌های فعال در این حوزه می‌توانند برای حضور در این نمایشگاه اقدام کنند.

هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان طی روزهای 5 تا 10 اردیبهشت 1401 برپا می‌شود و تمامی مجموعه‌های فعال در این حوزه می‌توانند برای حضور در این نمایشگاه اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که پس از سه دوره وقفه برگزار می‌شود، شرایطی را فراهم می‌آورد تا فعالان حوزه‌های مرتبط با قرآن و عترت، جدیدترین محصولات و خدمات فرهنگی، دستاوردها و توانمندی‌های خود را برای عموم به نمایش بگذارند.

فعالان حوزه نشر مکتوب به ویژه انتشارات قرآنی و مذهبی، خبرگزاری‌ها، رسانه‌های جمعی و دیجیتال، استارتاپ‌ها و ارائه‌کنندگان خدمات نرم‌افزارهای جدید قرآنی، تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان محصولات فرهنگی، هنری و قرآنی نظیر نقاشی، خوشنویسی، آثار حجمی، سفال، سرامیک و...، فعالان حوزه حجاب و عفاف، ارائه‌کنندگان خدمات آموزشی کودکان، نوجوانان و خانواده‌های قرآنی، سازمان‌ها و نهادها دولتی، موسسات قرآنی و مراکز علمی و دانشگاهی مرتبط و مجموعه‌های طراحی معماری، اجرای دکوراسیون و احیای اماکن مذهبی و فرهنگی و تامین خدمات وابسته از جمله مجموعه‌هایی هستند که می‌توانند در این نمایشگاه حضور فعال داشته باشند.

طیف وسیع بازدیدکنندگان هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت شامل عموم مردم، متخصصان علوم قرآنی، طلاب، دانشجویان و دانش‌آموزان شرایطی را ایجاد می‌کند تا فعالیت شرکت‌ها و موسسات حاضر در نمایشگاه مورد توجه بخش زیادی از جامعه قرار گیرد.

همچنین اولویت اصلی نمایشگاه قرآن و عترت در این دوره بر آموزش، فرهنگسازی و آشنایی کودکان، نوجوانان و خانواده‌های ایرانی با موضوعات مذهبی، قرآن و عترت استوار شده و شرایطی را فراهم خواهد کرد تا خانواده‌ها بیشترین بهره‌مندی را از این نمایشگاه داشته باشند.

فعالان، موسسات و مجموعه‌های علاقمند به حضور در این نمایشگاه می‌توانند با شماره تلفن‌های 09129476396 و 09135713497 تماس بگیرند.