کد خبر : 25028

تاریخ درج خبر : دوشنبه 24 مرداد 1401
پرتال رسمی شرکت نمایشگاه بین المللی استان اصفهان | ISFAHAN FAIR
• تسهیلات مالی برای حضور شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه بازسازی سوریه
سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با ارائه تسهیلات مالی، شرایط حضور شرکت‌های ایرانی در هفتمین نمایشگاه بازسازی سوریه را فراهم می‌کند.

سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با ارائه تسهیلات مالی، شرایط حضور شرکت‌های ایرانی در هفتمین نمایشگاه بازسازی سوریه را فراهم می‌کند.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، هفتمین نمایشگاه بین‌المللی بازسازی سوریه طی روزهای ششم تا دهم مهرماه در دمشق برپا می‌شود و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان نیز مسئولیت سازماندهی پاویون ملی جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه را بر عهده دارد.

همچنین با هدف تسهیل مشارکت حداکثری متقاضیان، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با تخصیص 60 درصد یارانه نمایشگاهی، حمایت از متقاضیان حضور در این نمایشگاه را در دستور کار قرار داده است.

این در شرایطی است که بهره‌برداری از بازار مستعد سوریه پس از جنگ از رویکردهای کلان جمهوری اسلامی ایران در سال‌های اخیر بوده است.

سیاست‌های دولت سوریه در محدود کردن شرکت‌های ترکیه‌ای به عنوان رقیب اصلی شرکت‌های ایرانی و نیازمندی این کشور به انواع محصولات، خدمات فنی مهندسی و زیرساخت‌های اساسی، فرصت بسیار مناسب برای ورود تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی به بازار این کشور ایجاد کرده است.

در همین راستا و با هدف ایجاد بستر مناسب برای معرفی توانمندی‌ها و پتانسیل‌های موجود، شرکت نمایشگاه بین‌المللی اصفهان اقدام به برپایی پاویون ملی ایران در «هفتمین نمایشگاه بین‌المللی بازسازی سوریه» در روزهای ششم تا دهم مهرماه سال جاری کرده است.

شرکت‌ها و هیئت‌های تجاری علاقمند به حضور در این نمایشگاه می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه با شماره تلفن‌های 09129476394 و 09129479265  تماس بگیرند.