کد خبر : 25165

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 28 دی 1401
پرتال رسمی شرکت نمایشگاه بین المللی استان اصفهان | ISFAHAN FAIR
• برگزاری نشست خبری بیست و پنجمین نمایشگاه تخصصی-صادراتی فرش دستباف
این نشست خبری با حضور احمدرضا طحانیان، مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان؛ اسماعیل نادری، معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت؛ علی‌محمد آقاجان، مدیر خدمات به اعضاء تشکل‌ها و دفاتر منطقه‌ای اتاق بازرگانی؛ علی شهبازی، مدیر عامل اتحادیه شرکت‌های...
 برگزاری نشست خبری بیست و پنجمین نمایشگاه تخصصی-صادراتی فرش دستباف
 
این نشست خبری با حضور احمدرضا طحانیان، مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان؛ اسماعیل نادری، معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت؛ علی‌محمد آقاجان، مدیر خدمات به اعضاء تشکل‌ها و دفاتر منطقه‌ای اتاق بازرگانی؛ علی شهبازی، مدیر عامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی فرش دستباف روستایی استان اصفهان؛ سعید عصاچی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف استان اصفهان و ساعد عصاچی، رئیس اتحادیه تولید کنندگان فرش دستباف اصفهان در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان و با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
مدیر عامل نمایشگاه اصفهان با توجه به اهمیت برگزاری رویدادهای نمایشگاهی با تاکید به برگزاری نمایشگاه فرش دستباف که همزبان به صورت مجازی نیز برگزار خواهد شد افزود: وضعیت و شرایط واقعی هر بخش از اقتصاد را می‌توان در کمیت و کیفیت نمایشگاه‌های برگزار شده مشاهده کرد. خوشبختانه و با تمام مشکلاتی که هنرمندان و صاحبان کسب و کار فرش دستباف طی سال‌های گذشته داشته‌اند، با این حال تلاش کردند در هنگام برگزاری نمایشگاه با تمام توان در این عرصه وارد شوند، چرا که هنرمندان، فعالان اقتصادی و صاحبان این هنر صنعت نمایشگاه اصفهان را متعلق به خودشان می‌دانند.
احمدرضا طحانیان با اشاره به هماهنگی‌های انجام با سایر نهادها و سازمان‌های مربوطه برای برگزاری این رویداد نمایشگاهی گفت: در سال جاری با همت مدیریت شهری و اتاق بازرگانی، استانداری و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در حوزه سیاست‌گذاری، هماهنگی میان سازمان‌ها و کمک به اطلاع رسانی این رویداد مهم به شهروندان همراه نمایشگاه اصفهان هستند. بنابراین امیدواریم بتوانیم بهتر از سال‌های گذشته شرایط برگزاری یک رویداد اقتصادی و نمایشگاهی را با کمترین مشکلات و با بهترین کیفیت ممکن در شهر اصفهان فراهم کنیم.