کد خبر : 25186

تاریخ درج خبر : سه شنبه 25 بهمن 1401
پرتال رسمی شرکت نمایشگاه بین المللی استان اصفهان | ISFAHAN FAIR
• مناسبات سیاسی و تجاری کشور ایران با قطر مثبت است
عدنان موسی پور، رئیس اتاق بازرگانی ایران و قطر درباره وضعیت بازار ایران و قطر اظهار کرد: هم اکنون مناسبات سیاسی و تجاری ما با قطر، مثبت است بطوریکه در سال 1400بیش از ۲۵۰ تا ۲۶۰ میلیون دلار صادرات به قطر داشتیم و تلاش بخش خصوصی موجب شده که وضعیت تجارت،...
وی همچنین بیان داشت: آن چیزی که با بازار قطر، از ۲ سال گذشته کلید خورده است تلاش در جهت افزایش صادرات به این بازار، بوده است. ایشان با اشاره به درآمد سرانه بالا در این کشور بیان داشت: مردم قطر به دنبال کالاهای لوکس و با کیفیت هستند و تولیدات منحصر به فرد ایرانی از جمله در حوزه صنایع دستی، فرش دستباف، تابلو فرش، فرش ماشینی و مبلمان می‌تواند مورد استقبال مخاطبین در بازار این کشور قرار گیرد.
در همین راستا و با هدف ایجاد بستر مناسب برای معرفی توانمندی‌ها و پتانسیل‌های تولیدکنندگان ایرانی، شرکت نمایشگاه بین‌المللی استان اصفهان با ارایه تسهیلات ویژه و کاهش هزینه مشارکت (80 دلار تخفیف به ازای هر متر مربع برای رزرو غرفه استاندارد با تجهیزات) اقدام به برپایی پاویون ملی ایران در "نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی قطر که با عنوانLa Maison " در تاریخ 19 الی 23 اردیبهشت ماه 1402 نموده است.
کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه:
09129479265
09134083082