کد خبر : 25193

تاریخ درج خبر : سه شنبه 2 اسفند 1401
پرتال رسمی شرکت نمایشگاه بین المللی استان اصفهان | ISFAHAN FAIR
• برگزاری با عظمت هجدهمین نمایشگاه قرآن، عترت، حجاب و عفاف اصفهان
به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، هجدهمین نمایشگاه قرآن و عترت در تاریخ 16 تا 20 فروردین ماه سال 1402 همزمان با ایام ماه پرفیض رمضان، در ساعت بازدید 16 تا 22 در محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی اصفهان برپا خواهد شد.
برگزاری با عظمت هجدهمین نمایشگاه قرآن، عترت، حجاب و عفاف اصفهان
به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، هجدهمین نمایشگاه قرآن و عترت در تاریخ 16 تا 20 فروردین ماه سال 1402 همزمان با ایام ماه پرفیض رمضان در ساعت بازدید 16 تا 22 در محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی اصفهان برپا خواهد شد.
در این رویداد نمایشگاهی، با هدف ترویج آگاهی معارف دینی و آموزه‌های قرآنی در میان اقشار مختلف شهروندان، از تمامی پتانسیل‌های فنی و اجرایی نمایشگاه اصفهان برای برگزاری هر چه با شکوه‌تر و جذب مخاطبان گسترده‌تر این نمایشگاه استفاده خواهد شد.
در راستای برگزاری هرچه قویتر نمایشگاه قرآن و عترت سال آینده، کلیه دستگاهها از جمله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اوقاف و امور خیریه، مجمع خیرین، استانداری و ... اعلام همکاری و حمایت نموده اند. گفتنی است امکان ثبت‌نام برای کلیه کانون‌های قرآنی، انتشارات کتاب‌های دینی و قرآنی، خبرگزاری‌ها، تولیدکنندگان و ارایه دهندگان محصولات فرهنگی و دینی از جمله نقاشی، خوشنویسی و حجاب و عفاف نیز در این رویداد فراهم می باشد.
متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت www.quranisf.ir اقدام به ثبت‌نام کنند.