گردهمایی برندهای مطرح سرمایشی گرمایشی و صنعت آب در نمایشگاه اصفهان

گردهمایی برندهای مطرح سرمایشی گرمایشی و صنعت آب در نمایشگاه اصفهان

نوزدهمین نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی و نهمین نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب اصفهان طی روزهای ششم تا دهم بهمن‌ماه امسال در محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، حضور بالغ بر 70 شرکت از هشت استان اصفهان، تهران، البرز، زنجان، فارس، خراسان رضوی، قم و چهارمحال و بختیاری در این دو رویداد صنعتی قطعی شده است.

شرکت‌های فعال در زمینه محصولات و خدمات تخصصی همچون تجهیزات سردخانه‌ای و برودتی، انواع سیستم های تاسیساتی، تجهیزات و سیستم‌های سرمایشی و تهویه مطبوع، تجهیزات و سیستم‌های گرمایشی و لوله و اتصالات چدني، فلزي و پلي‌اتيلن و دوجداره، سيستم‌هاي تصفيه آب و فاضلاب، آب شيرين‌كن و مواد شيميايي مرتبط، انواع شيرآلات صنعتي، پمپ‌هاي صنعتي و اتصالات مرتبط،‌ فيلترهاي صنعتي، مخازن و... در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را برای متخصصان به نمایش می‌گذارند.

یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه، گرد هم آوردن فعالان صنایع تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و همچنین صنعت آب و فاضلاب اعم از تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، خریداران و مصرف‌کنندگان در یک زمان و یک مکان و توجه به ظرفیت های تولید داخل است. همچنین ایجاد بستری مناسب برای تبادل تجربیات میان مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان، آشنایی سرمایه‌گذاران با ظرفیت‌های موجود برای حضور در فعالیت‌های اقتصادی کشور، ایفای نقش به عنوان یک ابزار بازاریابی در خدمت صنعت تاسیسات و آب و ایجاد فرصت سرمایه‌گذاری مشترک میان فعالان این صنعت قدرتمند از جمله دیگر اهدافی به شمار می‌رود که نمایشگاه تاسیسات و آب اصفهان بر اساس آن پایه‌گذاری و برگزار خواهد شد.

در کنار این نمایشگاه، مسابقات ملی مهارت فناوری آب و مکاترونیک با هدف آموزش تخصصی علاقه‌مندان توسط سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان برگزار و اجرا خواهد شد.

نوزدهمین نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی و نهمین نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب اصفهان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و به صورت تخصصی و ویژه متخصصان برگزار می‌شود و کارشناسان، فعالان و متخصصان حوزه‌های مرتبط با آن می‌توانند از ساعت 10 تا 18 روزهای ششم تا دهم بهمن ماه به محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.


نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر