نمایشگاه لوازم خانگی از 24 بهمن در اصفهان برپا می‌شود

نمایشگاه لوازم خانگی از 24 بهمن در اصفهان برپا می‌شود

بیست و چهارمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی اصفهان از بیست و چهارم بهمن‌ماه و طی پنج روز میزبان برندهای مطرح لوازم خانگی داخلی و خارجی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه طی روزهای 24 تا 28 بهمن‌ماه با حضور 84 شرکت و برند مطرح حوزه لوازم خانگی در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت برگزار خواهد شد.

نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان در این دوره بیش از 12 هزار مترمربع مساحت خواهد داشت و یکی از جامع‌ترین نمایشگاه‌های مرتبط با لوازم خانگی در سطح کشور طی سال 99 به شمار می‌رود. نکته قابل توجه نمایشگاه امسال این است که شرکت‌هایی از پنج استان اصفهان، قم، سمنان، تهران و آذربایجان شرقی در آن حضور دارند.

برندهای مطرحی نظیر بهینی، کاخلر، دوو، امرسان، اسنوا، سانی، جنرال ادمیرال، پیلوت، نانیوا، تکنولایف، اتور، سان‌کالا، آذین کالا، پاکشوما، رنزو، زونر، ارشیا، ماکسینی، ساتیا، ساتیسان، سیلوان، بیمکث، دیاکو، هود شاهین، دیمکس، میکرولب، مادیران، مجیک، شف، داتیس، جنرال بیو و... در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند. همچنین نمایندگان رسمی محصولات کارچر و آیوا نیز به عنوان شرکت‌کنندگان خارجی در بیست و چهارمین نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان حضور خواهند داشت.

بیست و چهارمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی اصفهان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و از ساعت 9:30 تا 17:30 روزهای 24 تا 28 بهمن‌ماه در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت برپا خواهد بود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر