آغاز فعالیت‌های اجرایی نوزدهمین نمایشگاه صنعت دام و طیور اصفهان

آغاز فعالیت‌های اجرایی نوزدهمین نمایشگاه صنعت دام و طیور اصفهان

نشست هم‌اندیشی نوزدهمین نمایشگاه صنعت دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی اصفهان در حالی برگزار شد که بر اساس برنامه‌ریزی‌ها این نمایشگاه در اردیبهشت‌ماه 1400 میزبان فعالیت‌های بسیاری در حوزه تخصصی خود خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان در این جلسه با اشاره به اینکه این نمایشگاه در اردیبهشت‌ماه سال 1400 برگزار خواهد شد، گفت: دوره‌های گذشته نمایشگاه دام و طیور اصفهان به صورت بسیار مطلوبی برگزار شده و بر همین اساس امیدواریم دوره آینده نمایشگاه نیز به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

جمشید اسکندری با تاکید بر اینکه بخشی از عملکرد مطلوب نمایشگاه دام و طیور اصفهان در دوره‌های گذشته به همفکری‌های صورت گرفته میان ادارات، ارگان‌ها، تشکل‌ها، شرکت‌ها و فعالان بخش خصوصی وابسته بوده است، افزود: فضای فیزیکی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان بسیار عالی و استاندارد است و بخش زیادی از نیازهای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه را پاسخگو خواهد بود.

وی نمایشگاه را محلی برای ارائه آخرین دستاوردها، ایده‌ها و محصولات به جامعه بهره‌بردار عنوان کرد و اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت حوزه دام و طیور در اصفهان بسیار مطلوب است و به عنوان یک صنعت جامع، می‌تواند نتایج مثبتی را رقم بزند و با این رویکرد، با استقبال ویژه‌ای از سوی متخصصان، کارشناسان و فعالان این حوزه روبرو خواهد شد.

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به تاثیر منفی ویروس کرونا بر فعالیت‌های اقتصادی، تصریح کرد: خوشبختانه پروتکل‌های بهداشتی در نمایشگاه‌ها به خوبی رعایت می‌شود تا مسائل مرتبط با بیماری کرونا مشکل‌ساز نباشد.

دبیر کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان هم در این جلسه با تاکید بر اینکه نمایشگاه صنعت دام و طیور اصفهان در سال‌های گذشته نتایج ارزشمندی را به دنبال داشته است، گفت: در صورتی که بتوانیم ارتباط سازنده و مطلوبی میان شرکت‌های فعال در حوزه‌های تولیدی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی این بخش برقرار کنیم، به نتایج بسیار سودمندی دست خواهیم یافت.

مجید جبل‌عاملی، برنامه‌ریزی و تولید محتوای ویژه برای افزایش تاثیرگذاری بر مخاطبان را نیاز اساسی نمایشگاه دام و طیور اصفهان دانست و اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌هایی که باید در نمایشگاه صورت گیرد، معرفی پروژه‌های سرمایه‌گذاری است تا سرمایه‌گذاران بتوانند فرصت‌های مطلوب را شناسایی کنند و در نهایت شاهد پیشرفت و توسعه این بخش باشیم.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه دام و طیور اصفهان می‌تواند مکانی برای توسعه ارتباطات میان فعالان این حوزه باشد، ادامه داد: استقرار میزهای مذاکره در بخشی از نمایشگاه هم می‌تواند شرایط بسیار مطلوبی برای کارشناسان، فعالان و علاقمندان حوزه مرتبط با نمایشگاه فراهم کند تا به بهبود توانمندی‌ها و فعالیت‌های خود بپردازند.

مدیر نمایشگاه‌های داخلی و بین‌الملل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان نیز در این نشست با اشاره به اینکه نمایشگاه دام و طیور یکی از بهترین عنوان‌های نمایشگاهی در استان به شمار می‌رود، گفت: این نمایشگاه در سال آینده به مرکزی برای مبادلات این حوزه در منطقه مرکزی، جنوب و غرب کشور تبدیل خواهد شد.

مجید نایب‌زاده، جذب متخصصان و فعالان حوزه دام و طیور از استان‌های همجوار را یکی از اهداف این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: توسعه ارتباطات تجاری میان فعالان حوزه صنعت دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی در استان‌های همجوار و کشورهای همسایه به ویژه کشور عراق، از جمله اهداف اصلی این نمایشگاه به شمار می‌رود.


نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر