نمایشگاه اصفهان میزبان فعالان صنعت آرایشی بهداشتی و تشریفات ازدواج می‌شود

نمایشگاه اصفهان میزبان فعالان صنعت آرایشی بهداشتی و تشریفات ازدواج می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان از روزهای بیست و دوم تا بیست و ششم آذرماه 1400 میزبان دو نمایشگاه صنعت آرایشی بهداشتی و تشریفات و تسهیلات ازدواج خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، نهمین نمایشگاه تخصصی صنایع و محصولات بهداشتی، آرایشی و شوینده‌ها و پنجمین نمایشگاه تخصصی تشریفات و تسهیلات ازدواج، دو نمایشگاهی هستند که به صورت همزمان و در 9 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شوند و عرصه را برای بازدید علاقمندان و متخصصان این حوزه فراهم می‌کنند.

نهمین نمایشگاه تخصصی صنایع و محصولات بهداشتی، آرایشی و شوینده‌ها در حالی برگزار می‌شود که 32 شرکت از پنج استان اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی، البرز و خراسان رضوی در آن حضور دارند.

این نمایشگاه 3200 مترمربع فضای نمایشگاهی را به خود اختصاص داده و تولیدکنندگان، عرضه‌کنندگان، بازرگانان و فعالان حوزه‌های مرتبط با محصولات آرایشی، بهداشتی و شوینده‌ها، کالاها، محصولات و خدمات خود را در معرض بازدید عمومی قرار می‌دهند.

در کنار این نمایشگاه، پنجمین نمایشگاه تخصصی تشریفات و تسهیلات ازدواج برپا می‌شود که 5200 مترمربع فضای نمایشگاهی را به خود اختصاص داده و فعالانی از استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی، تهران، قم و البرز در آن حضور دارند.

در این نمایشگاه آتلیه‌ها، تالارها، سالن‌های زیبایی، ارائه کنندگان خدمات تشریفات، موسسات آموزشی، عرضه‌کنندگان کالای خواب و تولیدکنندگان و فروشندگان مبلمان و لوستر به عرضه توانمندی‌های خود می‌پردازند.

علاقمندان به بازدید از نهمین نمایشگاه تخصصی صنایع و محصولات بهداشتی، آرایشی و شوینده‌ها و پنجمین نمایشگاه تخصصی تشریفات و تسهیلات ازدواج می‌توانند از ساعت 10 تا 18 روزهای 22 تا 26 آذرماه به نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر