نمایشگاه بین‌المللی اصفهان در خدمت توسعه شهری

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان در خدمت توسعه شهری

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره نمایشگاه بین‌المللی اصفهان با اشاره به لزوم ایجاد توسعه پایدار در شهرها گفت: تمامی ظرفیت‌های نمایشگاه بین‌المللی اصفهان در خدمت مدیران شهری قرار دارد تا به توسعه پایدار شهری دست یابیم.

دکتر علیرضا مرتضوی در اجلاس روسای شوراهای اسلامی شهرستان‌های استان افزود: انسجام دستگاهای دولتی و مدیران شهری برای ارتقای کیفیت نمایشگاه‌ها بسیار مهم است؛ به این منظور پیشنهاد می‌کنم برای برگزاری نمایشگاه مدیریت شهری در سال آینده، زمانی را با همفکری و همراهی همه مدیران شهری استان مشخص کنیم تا بتوانیم دستاوردها را به نمایش بگذاریم.

وی تاکید کرد: همچنین در نمایشگاه مدیریت شهری می‌توانیم برنامه‌های جنبی را تعریف کنیم تا با دعوت از اساتید دانشگاه و مدیران با تجربه شهری، کیفیت مطلوب‌تری را از نظر رویداد نمایشگاهی به نمایش بگذاریم.

مدیرعامل نمایشگاه‌ بین‌المللی اصفهان در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود: در سفری که به شهر بصره کشور عراق داشتم، شهردار بصره خواستار کمک مدیران شهری اصفهان برای انجام فرایندهای مدیریت شهری بود؛ موضوع بازیافت از جمله اصلی‌ترین مباحثی بود که مدیران شهری بصره بر آن تاکید کردند.

وی ادامه داد: محل دائمی نمایشگاه‌های منطقه‌ای اصفهان در شهر بصره دایر شده و در حال تدوین شیوه‌نامه اجرایی برای برپایی رویدادهای نمایشگاهی در این مکان هستیم؛ از مدیران شهری درخواست می‌کنم پیشنهادهای خود را در راستای انجام این فعالیت اقتصادی ارائه کنند و همچنین کمک کنند تا نمایشگاه‌های با کیفیت‌تری برگزار شود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر