نمایشگاه اصفهان هماهنگ‌کننده شرکت‌های ایرانی برای حضور در کنفرانس بازسازی سوریه

نمایشگاه اصفهان هماهنگ‌کننده شرکت‌های ایرانی برای حضور در کنفرانس بازسازی سوریه

سومین کنفرانس بازسازی سوریه با عنوان افق‌ها و فرصت‌های سرمایه گذاری در تاریخ 4 تا 7 خرداد ماه سال جاری (25 تا 28 می 2022) در شهر دمشق برگزار می‌شود و نمایشگاه بین‌المللی اصفهان به عنوان هماهنگ‌کننده شرکت‌های ایرانی برای حضور در این کنفرانس فعالیت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، سفیر کشور سوریه در جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر ضرورت حضور گسترده شرکت‌ها به ویژه بخش خصوصی ایران در کنفرانس بازسازی سوریه افزود: این کنفرانس فرصت بسیار مناسبی است تا شرکت‌های خصوصی ایرانی در آن با زمینه های جدید و گسترده سرمایه گذاری در سوریه آشنا شوند و سهم قابل توجهی از بازسازی این کشور را به خود اختصاص دهند.

شفیق دیوب با اشاره به قانون جدید سرمایه گذاری کشور سوریه گفت: این قانون با در نظر گرفتن معافیت های گمرکی، تسهیلات، حمایت ها و ضمانت سرمایه گذاری، زمینه حضور سرمایه گذاران را در سوریه تسهیل کرده است.

در همین راستا و با هدف ایجاد بستر مناسب برای معرفی پتانسیل های تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی، شرکت نمایشگاه بین المللی اصفهان برپایی پاویون ملی ایران در هفتمین نمایشگاه بین المللی بازسازی سوریه را در تاریخ 6 تا 10 مهر 1401 (28 سپتامبر تا 2 اکتبر 2022) در دستور کار قرار داده است.

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان همچنین هماهنگی‌های لازم برای حضور شرکت‌های ایرانی در کنفرانس بازسازی سوریه را نیز انجام خواهد داد.

شرکت‌های متقاضی برای کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در این کنفرانس و نمایشگاه می‌توانند با شماره تلفن‌های 03132611614 و 09129479265 تماس بگیرند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر