نمایشگاه اصفهان مجری پاویون ملی ایران در نمایشگاه بین‌المللی بازسازی سوریه

نمایشگاه اصفهان مجری پاویون ملی ایران در نمایشگاه بین‌المللی بازسازی سوریه

هفتمین نمایشگاه بین المللی بازسازی سوریه طی روزهای 6 تا 10 مهرماه 1401 (28 سپتامبر تا دوم اکتبر 2022) در محل سایت نمایشگاه بین‌المللی دمشق برگزار می‌شود و نمایشگاه اصفهان پاویون ملی ایران در این نمایشگاه را مدیریت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، این نمایشگاه که در فضایی بالغ بر 30 هزار مترمربع برگزار می‌شود و به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای تجاری این کشور به شمار می‌رود، با حضور بیش از 200 شرکت معتبر از 31 کشور جهان برگزار خواهد شد.

مشارکت کنندگان این رویداد، محصولات خود را در زیرگروه‌های ساختمان، سلامت و پزشکی، مخابرات، هتلداری، برق، غذایی و بسته‌بندی، آموزش، بیمه و بانکداری، نفت و گاز، کشاورزی، تکنولوژی اطلاعات، انرژی‌های تجدیدپذیر و آب و فاضلاب به نمایش درخواهند آورد.

در همین راستا، شرکت نمایشگاه بین‌المللی اصفهان با هدف معرفی ظرفیت‌های تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی در کشور سوریه که به عنوان دروازه ورود ایران به بازار مدیترانه شناخته می‌شود، مجری برپایی پاویون ملی ایران در هفتمین نمایشگاه بین المللی بازسازی سوریه خواهد بود.

شرکت‌های متقاضی برای کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در این نمایشگاه می‌توانند با شماره تلفن‌های 03132611614 و 09129479265 تماس بگیرند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر