حمایت 70 درصدی از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بازسازی سوریه

حمایت 70 درصدی از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بازسازی سوریه

صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری با اعلام حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی حضور در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی بازسازی سوریه (6 تا 10 مهرماه 1401) به این شرکت‌ها یارانه پرداخت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، معاونت توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری در راستای رسالت خود مبنی بر توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان و توسعه بازار کار این مجموعه‌ها، با پرداخت یارانه 70 درصدی به دانش‌بنیان‌ها برای حضور در پاویون ایران در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی بازسازی سوریه موافقت کرد.

سقف این یارانه تا مبلغ یک میلیارد ریال خواهد بود و متقاضیان از طریق ثبت‌نام در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

هفتمین نمایشگاه بازسازی سوریه REBUILD 2022 در تاریخ 6 تا 10 مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر دمشق در فضایی بالغ بر 12000 مترمربع و با حضور بیش از 200 مشارکت کننده در زیرگروه‌های ساختمان، سدسازی، راهسازی، تجهیزات پزشکی و دارویی، نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، مخابرات، IT و صنایع غذایی برگزار خواهد شد.

در همین راستا و با هدف ایجاد بستر مناسب برای معرفی توانمندی‌ها و پتانسیل‌های موجود، شرکت نمایشگاه بین‌المللی اصفهان اقدام به برپایی پاویون ملی ایران در «هفتمین نمایشگاه بین‌المللی بازسازی سوریه» در روزهای ششم تا دهم مهرماه سال جاری کرده است.

شرکت‌ها و هیئت‌های تجاری علاقمند به حضور در این نمایشگاه می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه با شماره تلفن‌های 09129476394 و 09129479265  تماس بگیرند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر