منوی کاربری menu

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در اصفهان برگزار می‌شود

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در اصفهان برگزار می‌شود


به گزارش واحد روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان؛ نوزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون خانگی در روزهای 10 تا 14 آذرماه در محل نمایشگاه اصفهان برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 8 هزار متر مربع و با مشارکت 80 تولید کننده برتر صنایع مبلمان کشور از استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، استان مرکزی، البرز، خراسان رضوی، قزوین و اصفهان به مدت 5 روز برگزار خواهد شد.
در این نمایشگاه انواع مبلمان راحتی، کلاسیک، استیل، اسپرت، میز غذاخوری، سرویس و کالای خواب، فرش ماشینی، دکوراسیون داخلی، مبلمان سنتی و تختخواب‌شو از سوی واحدهای تولید مبلمان جهت عرضه به بازدیدکنندگان و خریداران محترم به نمایش گذاشته می‌شود.
از برندهای حاضر در این رویداد نمایشگاهی می‌توان به نام تولیدی مبلمان ژولک، مبلیران، آیلار، شوکران، آترین و تی‌رست اشاره کرد که در کنار سایر تولید کنندگان مبل و دکوراسیون باعث افزایش کیفیت سطح نمایشگاه نسبت به دوره‌های گذشته شده‌اند.
نوزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون خانگی از ساعت 15 تا 21 واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی اصفهان میزان علاقه‌مندان، بازدید کنندگان و شهروندان عزیز خواهد بود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر