برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در کشور روسیه و مالزی

برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در کشور روسیه و مالزی

برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در کشور روسیه و مالزی

شرکت نمایشگاه بین‌المللی استان اصفهان در راستای ایجاد بستر مناسب جهت حضور تولیدکنندگان و صادرکنندگان برتر کشورمان در بازارهای مستعد منطقه و جهان موفق به اخذ نمایندگی انحصار برپایی پاویون ملی ایران در "بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی سیمان روسیه" و "نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حلال مالزی" گردید.
وجود ظرفیت‌های کم ‌نظیر اقتصادی و تجاری ایجاد شده، فرصت‌های طلایی تجارت در بازار روسیه در دوره اجرای توافق نامه تجارت ترجیجی و آغاز تجارت آزاد کشور روسیه، اهمیت بازار مصرف این کشور و حوزه اوراسیا را برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشورمان چند برابر نموده است.
موقعیت ممتاز مالزی در اتحادیه آ.سه.آن، به عنوان یکی از قدرت‌های برتر اقتصادی جنوب شرق آسیا از یک سو، و موقعیت جغرافیایی کم‌نظیر ایران و ظرفیت اقتصادی بالای آن از سوی دیگر، در کنار اشتراکات فراوان و همسویی‌های بالای فرهنگی و سیاسی می‌تواند افق روشنی را برای آینده مناسبات اقتصادی و تجاری فی‌مابین دو کشور ترسیم نماید. ایران به عنوان هجدهمین اقتصاد بزرگ دنیا، در کنار تجارب موفق اقتصادی مالزی، می‌تواند زمینه‌ساز تحقق همکاری‌های موفق دو کشور در حوزه‌های اقتصادی، سرمایه‌گذاری و تولیدات مشترک باشد.
در همین راستا شرکت نمایشگاه‌های اصفهان با سازماندهی پاویون ملی ایران در رویدادهای مذکور بستری مناسب را برای تولیدکنندگان و فعالان صنایع کشورمان فراهم خواهد نمود تا بتوانند با معرفی توانمندی‌های خود به بازارهای جدید صادراتی دست یابند.
لازم به ذکر است نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حلال مالزی از تاریخ 21 تا 24 شهریورماه 1402 در کوالالامپور و بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت سیمان روسیه از تاریخ 26 تا 28 مهرماه 1402 در مسکو برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر