نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

تمجید معاون عمرانی استاندار اصفهان از نمایشگاه حمل و نقل پاک اصفهان

تمجید معاون عمرانی استاندار اصفهان از نمایشگاه حمل و نقل پاک اصفهان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان با تمجید از برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک در این استان گفت: برگزاری این نمایشگاه به صورت ویژه‌ای پاسخگوی نیازهای موجود در این حوزه بوده است.

به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی مقدس‌زاده در حاشیه بازدید از نخستین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک در اصفهان اظهار داشت: این نمایشگاه، رویداد مفیدی بود و محصولات و کالاهایی در این نمایشگاه عرضه و معرفی شد که عموماً در کاهش آلودگی هوا و آلودگی صوتی مؤثر است.

وی افزود: سرمایه گذاری خوبی از طرف تولیدکنندگان محصولات حاضر در نمایشگاه صورت گرفت که امیدواریم به زودی پذیرش و فرهنگ عمومی جامعه ضرورت استفاده از محصولاتی که درکاهش آلودگی هوا اثرگذار است را بیش از پیش احساس کند و بیشتر به سمت استفاده از محصولات برقی و سوخت‌های پاک پیش برود چرا که به نفع شهر، شهروندان و نسل فعلی و آینده خواهد بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به هماهنگی مسئولان در امر نهادینه شدن حمل‌ونقل پاک در جامعه گفت: این موضوع شامل دو بخش است، یکی هماهنگی بین بخش خصوصی و مسئولان حاکمیتی که این کار را به عنوان پروژه جلو می‌برند، بخشی هم بحث راه اندازی و فرهنگ سازی این موضوع در جامعه است.

وی با بیان اینکه از بخش خصوصی برای توسعه ماشین آلات برقی کمک گرفتیم تا شاهد آلودگی کمتر در هوای اصفهان باشیم، بیان کرد: امیدواریم با جلسات مستمری که برگزار می‌شود به راهکارهای عملیاتی رسیده و به زودی برنامه‌های عملیاتی حاصل از این جلسات را در شهر اصفهان شاهد باشیم و در سال ۹۷ استفاده چشمگیر مردم از خودروهایی که با سوخت پاک کار می‌کنند را شاهد باشیم.

مقدس‌زاده ادامه داد: استانداری به عنوان دستگاه سیاست‌گذار و هماهنگ کننده بخش‌های اجرایی و بخش خصوصی این اراده و اهتمام را دارد تا استفاده از ماشین‌آلات برقی در سال ۹۷ را به صورت چشمگیر در اصفهان افزایش دهد.

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر