نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

اصفهان، میزبان نمایشگاه‌های کامپیوتر و استارتاپ‌ها

اصفهان، میزبان نمایشگاه‌های کامپیوتر و استارتاپ‌ها

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این دو نمایشگاه که 185 استارتاپ، شرکت و موسسه را گرد هم جمع خواهند کرد، در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برگزار خواهند شد و 9 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی را به خود اختصاص خواهند داد.

شرکت‌ها، موسسه‌ها و استارتاپ‌های حاضر در این نمایشگاه، انواع توانمندی‌های خود شامل نرم‌افزار، سخت‌افزار، شبکه‌های داده و امنیت تبادل اطلاعات، آموزش و پژوهش، خدمات دولت الکترونیک و کسب و کارهای نوین را به نمایش می‌گذارند تا مخاطبان ویژه این نمایشگاه بتوانند با آخرین دستاوردهای این حوزه آشنا شوند.

در کنار این دو نمایشگاه، جشنواره فروش تجهیزات دیجیتال نیز برپا خواهد بود تا علاقمندان و عموم مردم بتوانند کالاهای الکترونیکی و دیجیتالی مورد نیاز خود را از 20 فروشگاه برتر حاضر در نمایشگاه خریداری کنند.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون ادار ی و دومین نمایشگاه تکنولوژی، نوآوری و استارتاپ‌ها بستری فراهم آورده تا شرکت‌ها و موسسات مختلفی از استان‌های تهران و اصفهان به ارائه پتانسیل‌های خود بپردازند که از آن جمله می‌توان به شبکیه، همکاران سیستم، الکترومیزان، ایریسا، مبین‌نت، ایرانسل، دستگاه‌های دولتی، شهرک علمی تحقیقاتی و دانشگاه‌ها اشاره کرد.

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 10 تا 19 روزهای هشتم تا دوازدهم آبان‌ماه 98 به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر