نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

نمایشگاه گل و گیاه میهمان مردم اصفهان می‌شود

نمایشگاه گل و گیاه میهمان مردم اصفهان می‌شود

هشتمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه و گیاهان دارویی از سوم تا ششم اردیبهشت‌ماه در اصفهان برپا خواهد شد تا حال و هوای این شهر، بهاری‌تر از قبل شود.

به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که 3900 مترمربع مساحت خواهد داشت، 100 غرفه را در خود جای داده تا فعالان عرصه گل و گیاه و گیاهان دارویی، توانمندی‌های خود را در زمینه انواع گل و گیاه از جمله گیاهان آپارتمانی و فضای باز و گل‌های شاخه‌ بریده، نهال و انواع پیاز گل، گلخانه و تکنولوژی گلخانه‌ای، ابزار و ادوات باغبانی، گل‌آرایی و درختچه‌های تزئینی، نهاده‌های کشاورزی و تغذیه گیاهان (کود، بذر و سم)، انواع مبلمان شهری و پارکی، تجهیزات زیباسازی و المان‌های شهری، طراحی فضای سبز و محیط زیست، گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و محصولات سالم غذایی و کلینیک گیاه‌پزشکی و آزمایشگاهی به نمایش بگذارند.

در این دوره از نمایشگاه، فعالان عرصه گل و گیاه و گیاهان دارویی از استان‌های اصفهان، فارس، مرکزی، تهران، البرز، خراسان، یزد و مازندران حضور خواهند داشت.

از جمله مطرح‌ترین برندهایی که در هشتمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه و گیاهان دارویی اصفهان حضور دارند می‌توان به گلخانه پریاویولت، آسپیان داروی سپهرگان جی، طه فجر البرز (مزرعه سبز)، فایبرگلاس مبارکه، گلخانه اشراقی، گلستان اردیبهشت، مهندسی گل و گیاه خاورمیانه، فرآورده های غذایی سولار، اتحادیه زنبورداران استان اصفهان، پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری و گروه بین‌المللی مبتکران بذر اشاره کرد.

این نمایشگاه طی روزهای سوم تا ششم اردیبهشت‌ماه 98 در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد بود و علاقمندان می‌توانند از ساعت 16 تا 22 به بازدید از آن بپردازند.

-->

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر